top of page

Návrh a vývoj výrobku včetně zpracování technické dokumentace

Dodejte nám návrh, technickou dokumentaci  nebo výrobek a my se postaráme o vše ostatní.Na základě vašich individuálních potřeb a požadavků, splníme vaše zadání a to  kvalitně, efektivně  a rychle.

 

A jak to probíhá v praxi?

1

Zašlete poptávku, my vypracujeme technologický postup obrábění, vytvoříme časovou studii, poptáme požadovaný materiál, prověříme případné kooperace a zašleme cenovou nabídku.

3

Zahájíme výrobu nebo ověřovací sérii, případně vzorky, které si odsouhlasíme se zákazníkem. Klademe důraz na přesnost a kvalitu výroby, provádíme průběžnou a výstupní kontrolu, používáme moderní kalibrované měřící přístroje, na žádost zákazníka vyhotovujeme PPAP dokumentaci,  přihlašujeme výrobky do systému IMDS, jsme schopni vyhodnotit způsobilost procesu Cp a Cpk. V kooperaci zajišťujeme operace nabízené v doplňkových službách.

2

Po obdržení objednávky vyhotovíme výkresovou dokumentaci a pracovní postupy, navrhneme a zajistíme nástroje, nářadí, přípravky a měřidla, objednáme předepsané materiály od spolehlivých a certifikovaných dodavatelů.

4

Hotové vhodně zabalené a označené výrobky předáme zákazníkovi nebo zašleme do místa určení. Po vzájemné domluvě si lze výrobky čerpat i průběžně z našich skladů. Poskytujeme dodávky do konsignačních skladů na základě odvolávek nebo pracujeme s vaším  on-line systémem pro automatické doplňování.

Vzorkování výrobků

Po předání podkladů, které máte k dispozici ( výkres, vzorek, 3D model, hrubý náčrtek) s vámi vše zkonzultujeme a doporučíme nejvhodnější výrobní technologii.

 

Vyhotovíme výkresovou dokumentaci, kterou si s vámi odsouhlasíme, připravíme program a zahájíme vzorování. Po odzkoušení vzorků společně zoptimalizujeme změny nebo navrhneme možné konstrukční úpravy, které by případně mohly mít příznivější vliv na výslednou kvalitu výrobku a jeho  cenu.

07.jpg
08.jpg

Technologická a konstrukční podpora

Naši zákazníci se mohou kdykoli spolehnout na technologickou a konstrukční podporu, obratem řešíme problémy a upravíme výrobní postupy na základě individuálních požadavků.

Do obráběcích operací aplikujeme nejmodernější nástroje s optimálními řeznými parametry, abychom zrychlili výrobní časy, ušetřili energii, spotřebovali měně materiálu nebo například minimalizovali výrobní odpad. Každá tato úspora má nejen ekonomický přínos pro zákazníka, ale zároveň i ekologický přínos. Snažíme se v tomto směru vyvinout maximální úsilí vedoucí ke spokojenosti zákazníka s finálním výrobkem za přítomnosti minimálních nepříznivých vlivů na životní prostředí.

 

Rádi s vámi vše prokonzultujeme telefonicky, elektronicky nebo osobně.

2023-12-15-11-14-32-CZ7_1480.jpg

V případě dotazů nebo zájmu o spolupráci se na nás obraťte!

Michal Šourek

Michal Šourek

Jednatel a vedoucí výroby

E-mail: m.sourek@acobrabeni.cz

Telefon: +420 777 008 683

Napište: Kontaktní formulář

bottom of page